czwartek, 28 marca 2013

God Bless Ozzy Osbourne

Cześć!
Kolejne święta lada chwila,więc od rana nie robię praktycznie nic innego tylko sprzątam.Na dodatek moją mamę rozłożyła grypa i dostałam jeszcze kilka dodatkowych obowiązków,ale uporałam się dziś z tym i teraz mam chwilkę żeby obejrzeć jakiś film,bo dawno niczego ciekawego nie widziałam, szczerze mówiąc^^.

Po długich poszukiwaniach wreszcie coś znalazłam.God Bless Ozzy Osbourne.Film jak można domyśleć się po tytule to 'biografia' John'a nakręcona przez jego syna.Z racji,że lubuję się w muzyce Ozzy'ego i interesuje mnie jego osoba, film z pewnością mi się spodoba!

niedziela, 24 marca 2013

prezent ♥

Cześć!
Koniec weekendu i trzeba szykować się do szkoły.Ja jutro mam na 9.40,więc pośpię trochę dłużej,a Wy na którą macie do szkoły/uczelni?

Wczoraj spotkałam się z Marta i wreszcie dałyśmy sobie urodzinowe prezenty.Trochę spóźnione,bo urodziny mamy 3(Marta) i 4(ja) marca, ale lepiej późno niż wcale.Ja dostałam śliczny i słodki naszyjnik, w którym od razu się zakochałam ♥!

Bardzo dziękuję!♥

sobota, 23 marca 2013

zimno

Hello!
Piękna zima tej wiosny.Z rana widząć za oknem słońce myślałam,że stopi ten śnieg i przyjdzie upragniona wiosna,ale nie.Śnieg dalej jest i ma się dobrze.Nie było śniegu na poprzednie święta to będzie na te, niestety.

Myślałam,że posiedzę dzisiaj w domu z kubkiem herbaty,ale zadzwoniła Marta i powiedziała,że przyjeżdża. Nie widziałyśmy się już prawie trzy miesiące,więc czekam z niecierpliwością.Wyjdziemy gdzieś coś zjeść i posiedzimy gadając,bo na nic innego przy takiej pogodzie nie można liczyć.
właśnie znalazłam to zdjęcie i sama do końca nie wiem co ono ma przedstawiać..
Czas się szykować! :)

niedziela, 10 marca 2013

trinket

Dobry wieczór!
Ostatnie dni spędziłam na chorowaniu,a i weekend zleciał leniwie.Pogoda również nie była i nie jest zachęcająca do robienia czegokolwiek.Co prawda wszystko okryte białym puchem wygląda pięknie,ale mogłoby już zniknąć i ustąpić miejsca ciepłym,wiosennym promieniom słońca.Nie wiem jak Wam, ale mi już znudziło się ubieranie na cebulkę!

Z powodu choroby nie było mnie w szkole w piątek i nie mogłam zobaczyć tego co przygotowali dla nas chłopcy w klasie, ale z tego co opowiedziano mi było genialnie.Tort z wybuchającymi 'świeczkami' i prezenty.Niestety choroba nie wybiera i ominęła mnie ta frajda, ale prezent dotarł do mnie cały i zdrowy ^^.
3x cień do powiek (niewidoczne na zdjęciu)
3x błyszczyk do ust (widoczne)
2x róż do policzków (widoczne)
Ja, osobiście nie używam cieni w tych kolorach,ale może kiedyś się przydadzą.Natomiast samo pudełeczko wygląda cudownie.Zdjęcie idealnie odzwierciedla prawdziwy kolor.Strasznie mi się podoba 

Mam jutro rekolekcję,więc troszkę dłużej pośpię.Dobranoc!

piątek, 8 marca 2013

Women's Day !

Witam!
Czy u Was też tak drastycznie pogorszyła się pogoda? Śnieg padał bez przerwy dopiero teraz się trochę uspokoiło,ale wcześniej nie dało rady normalnie iść.Z resztą ten dzisiejszy dzień jakiś pokręcony :O

Dzisiaj nasz dzień,więc życzę Wam abyście zawsze były takie cudowne jak teraz jesteście i abyście każdego dnia odnosiły jakiś swój mały sukces 

dzień kobiet wiąże się z tulipanem,ale ja dostałam piękną różę :)

sobota, 2 marca 2013

first signs of spring

Uhuhu!
Dzisiaj chyba w całej Polsce zawitała wiosna.Oczywiście nikt z tego powodu nie narzeka!Wyszłam z Martyną prawie w samo południe, więc słonko przygrzewało.Musiałam wywołać zdjęcia dlatego czekając poszłyśmy do parku.Strasznie miło tam jest gdy świeci słońce i rzuca promieniami na ścieżkę! 

Mam nadzieję,że pogoda już zostanie i nie będziemy zmuszeni znów chodzić po śniegu.
Tymczasem biorę się za naukę,bo przyszły tydzień jest zawalony sprawdzianami i kartkówkami.